انتخاب زبان :
به ما بپیوندید

آخرین اخبار و رویداد ها را پیگیری کنید

چرا باید یک اطو بخار بخریم؟

اطو زدن یکی از کارهای خانه است که باید به خوبی انجام شود اما این بدین معنا نیست که هنگام انجام آن باید رنج بکشید. اطوی بخار یکی از ابزارهای عالی است که می تواند اطو کشیدن را آسان تر و سریع تر نماید.
اطوی بخار چیست؟؟
یک اطوی بخار دستگاه آهنی است که بخار تولید می کند و این بخار تولید شده به فرآیند اطو کشیدن و صاف شدن لباس ها کمک می کند. با استفاده از آبی که در داخل تانک اطو ریخته می شود بخار تولید می گردد. این بخار نیز توسط المان های حرارتی ، گرم می شود. بخار گرم از طریق سوراخ هایی که در کف اطو قرار گرفته خارج می شود.
اطوی بخار اطو کشیدن را آسان تر می نماید:
اطوی بخار یکی از رایج ترین نوع اطوهایی است که برای اینکار مورد استفاده قرار می گیرد و اطو کشیدن را به مراتب راحت تر کرده است. بخاری که از این دستگاه ها تولید می شود، فیبرهای لباس را شل می کند و همین امر حتی چین و چروک سخت را به خوبی باز خواهد کرد. نتیجه نهایی یک لباس صاف، نرم و زیباست . استفاده از اطوی بخار منجر به اطوکشی بهتر می شود و از زحمت فرد می کاهد.
به هنگام انتخاب یک اطوی مناسب باید به دنبال چه چیزی باشیم؟؟

اگر می خواهید یک اطوی بخار بخرید، برخی چیزها هستند که باید قبل از خرید مد نظر داشته باشید. ابتدا مطمئن شوید که می توانید بخار تولید شده را کنترل نمایید. این گزینه بسیار مهم است زیرا هر نوع پارچه ای به مقدار بخار متفاوتی نیاز دارد . برخی از لباس ها هر چقدر بیشتر بخار ببینند، بیشتر چین و چروک می شوند. عملکرد تولید خودکار بخار، بسیار مفید است. در این حالت بدون فشار دادن حتی یک کلید، بخار مورد نیاز توسط دستگاه تولید می شود. یک شات بخار نیز می تواند به فرایند اطو کشی کمک کند. این گزینه به شما کمک می کند حتی چین و چروک بسیار زیاد را نیز به اسانی صاف کنید. باید از یک اطویی استفاده کنید که دارای مخزن آب معقول و مناسب است. این امر موجب می شود مقدار مناسب از آب ، بخار مورد نیاز را تامین کند و دیگر نیازی به پر کردن مجدد مخزن و تانک نباشد. همچنین باید مطمئن شوید که سوراخ پر کردن آب نیز اندازه خوبی دارد و برای ریختن آب دشواری و سختی نداشته باشید. اندازه و طول سیم نیز باید به اندازه ای باشد که بدون سختی بتوانید کار اطو کشیدن را انجام دهید.

نظرات

  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دفتر مرکزی
تهران , خیابان جمهوری , بین چهارراه دانشگاه و ابوریحان , شماره ۱۴۱ ساختمان سجاد طبقه اول
تلفن: ۰۲۱ ۶۶ ۴۰ ۰۸ ۹۷
فاکس : ۰۲۱ ۶۶ ۴۶ ۶۱ ۴۲
پست الکترونیکی : info@tdm.ir
All rights reserved by Tehran Dookht Machine - © 2016 - Proshut Web Development