Steam Iron

باوجود قدرت انتخاب بالا و وجود موارد انتخابی متعدد ، آگاهی از معیارهای انتخاب می‌تواند در بهترین انتخاب اثرگذاری مستقیمی داشته باشد. در این مقاله در تلاش هستیم تا با معرفی معیار های انتخاب اطو بخار، کمکی در داشتن بهترین انتخاب انجام داده باشیم .

دانش ذهنی ما بر اساس آنچه بدیهی به نظر می‌رسد این‌گونه بیان می‌کند که احتمالاً اطو بخاری که سبک‌تر و کوچک‌تر باشد ، برای اتوکشی انواع پارچه و پوشاک راحت‌تر است! اما بد نیست پیش از اقدام به خرید موارد زیر را در نظر داشته باشیم.

مشخصات اطو‌های بخار

انواع مختلفی از کفی‌ها وجود دارد، جنس معمول و متداول این کفی‌ها از سرامیک و یا تفلن هست، اما در یک سری از مدل‌های ارزان‌تر جنس کفی اتو از استیل ساخته می‌شود. کفی‌های استیل سبب برق افتادن پارچه‌ها می‌شود.

سوراخ‌های کف اطوبخار  بایستی  در نوک اطو به نسبت بیشتری پخش‌شده باشد و اگر میزان اطوکشی شما در هر بار استفاده از دستگاه زیاد است سعی کنید که دستگاهی انتخاب کنید که مخزن آب حجیم‌تری داشته باشد. علاوه بر این مطمئن شوید دستگاه از سیستم ضد آهک بهره می‌گیرد ، زیرا این آیتم باعث افزایش طول عمر اتو می‌شود. دقت داشته باشید اگر دستگاه‌های اطوبخار دارای سردکننده عمودی باشد بهتر است و باید بدانید که گونه‌هایی از اطو‌های بخار از  سیستم خاموش کن خودکار بهره می‌گیرند.جالب است بدانید بعضی از دستگاه‌ها مجهز به سیستم پرزگیر خودکار است.

در هنگام خرید  از داشتن دکمه قطع و وصل بخار، عایق‌بندی مناسب برای جلوگیری از بیرون ریختن آب حین تکان دادن اطو… مطمئن شوید و توان مصرفی و اندازه مناسب برای سیم انتقال برق و کیفیت آن را هم در نظر داشته باشید.

همه چیز درباره اطو

امروزه  اطوهایی با کف سرامیکی  از بالاترین  فنّاوری بهره می‌گیرند . کفش سرامیکی یا زغالی یکدست باعث می‌شود  دستگاه در مدت‌زمان طولانی‌تری گرما از دست بدهد  و گرما یکدست و یکنواخت روی سطوح اتو پخش شود و در دمای بالا از چسبیدن الیاف لباس‌ها با آن جلوگیری می‌شود و کف اتو همیشه تمیزتر خواهد ماند و نسبت به دستگاه‌هایی با کف تفلون ارجحیت و دوام بیشتری دارند . زمان کمتری برای اتوکشی صرف خواهد شد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *