چگونه یک اطو بخار عالی انتخاب کنیم؟

آیا قصد خرید یک دستگاه اطو بخار را دارید؟

در این مقاله قصد داریم تمامی موارد مورد نیاز در مورد خرید یک دستگاه اطو بخار خوب را بیان کنیم. باید در نظر داشته باشید که هر کدام از مدل های اطو بخار دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند اما همه آنها برای انجام یک کار طراحی شده اند. از دستگاه های ارزان قیمت تا دستگاه های اطوبخار گران قیمت و پیشرفته، شما می توانید از مزایای مختلف آن بهره مند شوید و دستگاهی بخرید که با نیازهای شما سازگار باشد. ما دستگاه های مختلفی را از گوشه و کنار بازار بررسی کرده ایم تا بتوانیم بهترین اطو بخاری را معرفی کنیم که بتواند کیفیت خوبی داشته باشد و نیازهای مشتریان را برآورده سازد. شاید اولین سوالاتی که در این مورد به ذهنتان برسد این است که چه انتظاری از یک دستگا اطو بخار باید داشته باشید؟
مقدار هزینه مورد نیاز برای خرید یک دستگاه اطو بخار چقدر است ؟
شما می توانید این روزها با یک قیمت مقرون به صرفه دستگاهی را خریداری کنید که تمامی نیازهای شما را برآورده می سازد. قیمت ها برای مدل های ابتدایی از ۱۰ یورو آغاز می شود و با افزایش امکانات آن به بالاتر از ۱۰۰ یورو نیز می رسد. همانطور که می دانید در بازارهای امروزی مدل های مختلفی از اینگونه دستگاه ها وجود دارد بنابراین باید هوشمندانه خرید کنید و تمامی جوانب را در نظر بگیرید. دستگاه اطویی که بخار تولید می کنند می توانند بخار مورد نیاز کار شما را فراهم آورند اما هر چقدر این بخار بیشتر باشد و دستگاه قدرت تولید بخار بیشتری داشته باشد، قیمت نیز بالاتر می رود. مثلا یک اطو با قدرت متوسط تولید بخار ممکن است ۳۰۰ یورو قیمت داشته باشد. اگر به دنبال قدرت بخار بیشتری هستید ولی فضا و پول کافی برای خرید یک دستگاه اتوماتیک ندارید ، بهتر است از یک اطوی هیبریدی استفاده کنید. دستگاه های هیبریدی شکلی همانند اطوهای معمولی دارند اما پمپ داخلی در آنها تعبیه شده که بخار بیشتری تولید می کند. محدوده قیمت این دستگاه ها نیز بین ۴۰ تا ۹۰ یورو است.

چگونه یک اطو بخار عالی انتخاب کنیم؟

به دنبال چه ویژگی‌هایی در دستگاه اطو بخار خود هستید؟

فیلتر رسوب آهک می‌تواند میزان تولید بخار را تعیین کند. بیشتر این دستگاه ها دارای فیلتر رسوب آهک درون ساختی هستند اما برخی این ویژگی را ندارند. بررسی های انجام شده نشان می دهد که این مقیاس به سرعت در حال رشد است. بنابراین بهتر است مقیاس فیلتر رسوب آهک دستگاه مورد نظر را بررسی کنید. دسته بسیار راحت نیز گزینه دیگری است که به هنگام انتخاب باید در نظر گرفته شود. برخی از دسته ها برای در دست گرفتن راحت نیستند . دسته های عالی آنهایی هستند که نرم و صاف هستند و عرض آنها زیاد نیست و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. به هنگام خرید، بررسی کنید که دستگاه شما دارای لبه های سخت نباشد. به دنبال کفی ( کف اطو) نازک باشید که در نوک به شکل مخروطی در می آید. این دستگاه‌ها کارکرد بهتری دارند. سعی کنید از دستگاه هایی استفاده کنید که پر کردن تانک (مخزن) آنها اسان است.

چگونه یک اطو بخار عالی انتخاب کنیم؟

اطویی انتخاب کنید که دارای تانک آبی با رنگ روشن و شفاف است. در این حالت می‌توانید سطح آب را به خوبی مشاهده کنید و در صورت نیاز آب آن را اضافه نمایید. به دنبال اطوهایی باشید که سوراخ محل پر کردن آب در آن عریض است و به خوبی با نشانه های ماکزیموم علامت گذاری شده است. می توانید از اطوهایی استفاده کنید که به طور خودکار خاموش می شوند. اینگونه موارد اگر به مدت چند دقیقه مورد استفاده قرار نگیرند خود به خود خاموش خواهند شد. این ویژگی برای مواردی که شما کار با اطو را فراموش می کنید بسیار عالی است و امنیت بیشتری برای شما فراهم می کند. بهتر است از برندهایی استفاده کنید که سابقه کاری خوبی دارند. بوش، مورفی ریچاردز ، فیلیپس، راسل هابز و تفال همه در ارتباط با اطو بخار هستند، اما شما می توانید از برندهای در دسترس خود نیز استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *